Üyelik Sözleşmesi

Bika, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizden talep etmektedir.  Bika'ya ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Bika bünyesinde kullanılmaktadır. Bika üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 

Bika, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde bikakoop.org adresli site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.  Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla  Bika iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

 Müşteri bilgileri, ancak bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince paylaşılması zorunlu olan durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bika tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümünde Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Mevzuat çerçevesinde müşterilerin verilerinin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgi talep etmek, varsa yanlış verilerin düzeltilmesini istemek, elde edilmiş verilerin silinmesini veya yok edilmesini istemek, işlemeye itiraz etmek ve varsa uğradığı zararın giderilmesini talep etmek hakları bulunmaktadır. Müşterinin verilerinin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde verileri sileceğini, yok edeceğini veya anonim hale getireceğini beyan eder. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimiz in güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Bika'ya hizmet veren sunucuda tutmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler Bika arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.  

Güvenli  alışveriş ve "kişisel bilgilerin gizliliği " ilkesi ile geliştirilen Bika altyapısı başta SSL teknolojisi olmak   üzere ileri düzey iletişim  protokolleri ile çalışmaktadır. 

  bikakoop.org,   tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik şirketinin firmasının standartları içerisinde hareket etmektesiniz.

Kişisel bilgilerin her türlü suiistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak  için kredi kartı hakkında bilgilerinizi girdiğiniz  sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca İnternet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit;  Firefox ve veya Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

Bika'yı dilediğiniz an  [email protected] adresinden e-posta yoluyla ve 0312 496 20 19 numaralı telefondan  ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.