Bika yani Birleşmiş Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Eylül 2019’da kurulduğu günden bu yana kadın emeğinin en güzel ve güçlü örneklerinden biri olarak üretim hayatına devam ediyor. KEDV hibe projesi ve Ankara Kalkınma Ajansı Teknik Destek projeleri ile büyüyerek ürün kalitesini ve çeşitlerini artırıyor.

 

Ürettiğimiz tüm ürünlerin fikir aşamasından, paketlemesine kadar her detaya en az bir kadın eli değiyor. Sadece üretim değil, iş öğrenmek isteyen tüm kadınlara rehberlik eden kooperatifimiz kadınların ekonomide kendine bir yer edinmesini sağlıyor. Paylaşarak çoğaldığımız bu yolculukta bizimle olan herkese teşekkür ederiz.  

 

Bika Kadın Kooperatifi altında topladığımız çoğu ürün kişiselleştirilebilir ve toplu sipariş edilebilir. Özel günler, düğün, nişan, şirket etkinlikleri gibi ihtiyaçlarınız için toplu sipariş vermek veya daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Vizyonumuz

 

Kadın gücü ile üreterek ekonomiye katkıda bulunabilmek. Kadın kooperatiflerinin gücünü, el emeğinin önemini ortaya çıkaracak projeler geliştirirken, bir zanaat sahibi olmak isteyen kadınlarımıza rehberlik eden bir kuruluş olmak.

 

 

Misyonumuz

 

Ekonomik zorluklarla mücadele eden kadınlara iş öğretmek ve büyüyen kooperatifimiz içerisinde bu kadınlara istihdam sağlayarak ekonomide kendilerine bir yer edinmelerini sağlamak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR