Değişim ve iade süresi kaç gün?

 

 

Sebep göstermeden cayma hakkı ürünü teslim aldığınız andan itibaren 15 gündür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün faturası ile birlikte 15 gün içinde tarafımıza ulaşması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış, yıpranmamış olması gerekmektedir. Ürününüz ulaştıktan sonra tarafımızca kontrol edilir. Ürünün herhangi bir şekilde bozulduğu, kullanıldığı, yakıldığı tespit edilirse iadeniz kabul edilmez. Bunun yanı sıra hijyen koşulları nedeniyle kullanılmış ürünlerin iadesi yapılamaz.

 

 

Siparişimin güncel durumunu nasıl takip edebilirim?

 

 

Sayfamızdan vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

 

 

Kargo ücreti ne kadar?

 

 

Siparişlerinizde kargo ücreti alışveriş tutarınıza ve kargo boyutuna göre değişmektedir. Alışveriş sırasında sistem tarafından bilgilendirilirsiniz.

 

 

İade ve değişim için ürünü hangi adrese göndermeliyim?

 

 

Online mağzamızdan yapmış olduğunuz alışverişlerinizde iade ve değişimleriniz için adresimiz: Bika Kadın Kooperatifi - Birlik mahallesi, 486.sokak, Çeviker Apt., No 7/D, Çankaya/Ankara

 

 

Özel günlerim için toplu şipariş verebilir miyim?

 

 

Bika bünyesinde bulunan tüm ürünler için toptan satış seçeneğimiz var. Düğün, nişan, kına, şirket etkinlikleri gibi tüm özel günlerinizde sizlere eşlik ediyoruz. Şipariş detaylarını görüşmek ve daha detaylı bilgi için iletişim sayfasındaki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR